Austrian Open 2019

 

O turnaji

Turnaj Austrian Open 2019
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Fotbalgolf
Název hřiště Soccerpark Salzburg
Počet jamek 18
Par 72

Organizátor

Organizátor World Footballgolf Association
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 26.04.2019 09:00
Ukončení 28.04.2019 18:00
Registrace OD 06.03.2019 09:16
Registrace DO 21.04.2019 23:55

Statistiky

Max.počet hráčů 150
Počet kategorií? 6
Počet registrovaných? 94
Počet potvrzených reg.? 98
Počet zrušených reg.? 27

Hlavní partneři turnaje

World Footballgolf Association
 

Lokace

 
 

Detailní informace

Date

  • 26-28 April 2019
  • registration closes on 21 April 2019

Location

  • Soccerpark Salzburg
  • Oberaustraße 33
  • 5072 Wals-Siezenheim
  • Austria

Tournament

  • 4 single rounds men
  • 4 single rounds women
  • 2 double rounds men
  • 2 double rounds women
  • 4 single rounds Juniors Cup (U16)

Side events

  • Free practice on April 25.
  • Welcome evening on 26.04.19 @ 7.00 PM in the „Gasthaus Kamml" in Wals-Siezenheim.

Fees

  • Men and women package: 50 €
  • Juniors Cup: 25 €

 

Storno conditions

  • If you have to cancel your registration, please write an E-Mail to info@gscore.eu. Please include in the email the tournament, you have signed up for and your name. If you cancel your participation before the registration for the corresponding tournament has been closed, you will get the paid participation fee back to the used credit card. We ask for your understanding, that we will not pay back the participation fee after the tournament has been closed. Closing of registration is always on sunday before the tournament starts.
 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
Men Singles 73 4 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)
Women Singles 20 4 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)
Men Doubles 35 2 35 150 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)
Women Doubles 7 2 7 150 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)
Juniors Cup ještě ne 50 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)
Team countries 72 4 8 150 Čtveřice 4 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
Online platba - kartou 25,00 -- nevybráno -- Juniors Cup (Jednotlivci) Juniors Cup
Online platba - kartou 50,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Men and women package
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
A.Barmbichler/M.Huber 2 Barmbichler Andreas, Huber Manfred
A.Bollerup/S.Pedersen 2 Bollerup Anders, Pedersen Simon
A.CARUANA/C.CARUANA 2 CARUANA Andreea, CARUANA Cédric
A.Hammerl/J.Huber 2 Hammerl Andreas, Huber Johannes
A.Hoffmann/M.Popow 2 Hoffmann Andreas J, Popow Michael
AT 15 Babka Patrick, Brandner Robert, Friedmann Max, Haider Rudolf, Hauptmann Helmut, Hingsamer Rainer, Jelinek Kurt, Kirchberger Thomas, Laimer Gerald, Mayr Dietmar, Mayrhofer Stefan, Rakita Spiro, Rehrl Bernhard, Stopfner Josef, Weber Gerhard
B.BLANCHET/R.Fellendorf 2 BLANCHET Benoit, Fellendorf Ralf
C.CARUANA/G.CLAVAUD 2 CARUANA Cyril, CLAVAUD Guillaume
C.Edvinges /P.Nordgren 2 Edvinges Caisa, Nordgren Pernilla
C.Von Bötticher /J.von Bötticher 2 Von Bötticher Christoph, von Bötticher Julia
CZ 22 Bican Tomáš, Cupák Tomáš, Fišer Roman, Hanousek Milan, Herčík Roman, Jílek Jan, Jirout Jan, Kácovský Jiří Káca, Kocman Zdeněk, Kylar Petr Okenko, Levý Adam, Levý Lukáš, Lhoták Vítězslav, Luňák David, Mareš Petr, Mašín Milan, Neumann Tomáš, Poruba Zdenek, Šimsa Pavel, Šolc Petr Tata, Štěpánek Roman, Veverka Jiří
D.Luňák/J.Veverka 2 Luňák David, Veverka Jiří
DE 21 Barmbichler Andreas, Busch Waldemar, Dähnert Kevin, Dengel Wolfgang, Fellendorf Ralf, Hammerl Andreas, Hartmann Patrick, Hoffmann Andreas J, Huber Johannes, Huber Manfred, Klegraefe Hans, Klegraefe Peter, Mayer Sven, Müller Florian, Niedermeier Hans, Pick Reinhard, Popow Michael, Rolli Peter, Schug Martin, Von Bötticher Christoph, Wolff Rudolf
DK 4 Bollerup Anders, Knudsen Lars Bournonville, Pedersen Simon, Strandberg Morten
FR 6 BLANCHET Benoit, CARUANA Cédric, CARUANA Cyril, CLAVAUD Guillaume, JUILLOT J-Pierre, SPINOUZE Pierre
H.Bjerke/B.Perl 2 Bjerke Hilde, Perl Bettina
H.Hauptmann/G.Weber 2 Hauptmann Helmut, Weber Gerhard
H.Klegraefe/P.Klegraefe 2 Klegraefe Hans, Klegraefe Peter
H.Niedermeier/R.Pick 2 Niedermeier Hans, Pick Reinhard
J.Bernasová/M.Reinová 2 Bernasová Jana, Reinová Michala
J.Jílek/P.Šimsa 2 Jílek Jan, Šimsa Pavel
J.Jirout/A.Levý 2 Jirout Jan, Levý Adam
J.JUILLOT/P.SPINOUZE 2 JUILLOT J-Pierre, SPINOUZE Pierre
J.Kácovský/P.Šolc 2 Kácovský Jiří Káca, Šolc Petr Tata
J.Karl/K.Riedmann 2 Karl Jacqueline, Riedmann Kathrin
K.Dähnert/P.Hartmann 2 Dähnert Kevin, Hartmann Patrick
K.Jelinek/S.Mayrhofer 2 Jelinek Kurt, Mayrhofer Stefan
l.Dobesova/H.Jiroutová 2 Dobesova lenka, Jiroutová Hana
L.Knudsen/P.Rolli 2 Knudsen Lars Bournonville, Rolli Peter
M.Hanousek/V.Lhoták 2 Hanousek Milan, Lhoták Vítězslav
M.Höckner/A.Pichler 2 Höckner Michael, Pichler Anton
M.Loiperdinger/G.Maier 2 Loiperdinger Maria, Maier Gabriele
M.Mašín/T.Neumann 2 Mašín Milan, Neumann Tomáš
NO 1 Bjerke Tom
O.Olishkevych/I.Rymar 2 Olishkevych Oleksandr, Rymar Igor
P.Alenbring/M.Strandberg 2 Alenbring Peter, Strandberg Morten
P.Babka/T.Bjerke 2 Babka Patrick, Bjerke Tom
P.Mareš/R.Štěpánek 2 Mareš Petr, Štěpánek Roman
R.Brandner/T.Kirchberger 2 Brandner Robert, Kirchberger Thomas
R.Fišer/Z.Poruba 2 Fišer Roman, Poruba Zdenek
R.Haider/J.Stopfner 2 Haider Rudolf, Stopfner Josef
R.Herčík/L.Levý 2 Herčík Roman, Levý Lukáš
R.Hingsamer/B.Rehrl 2 Hingsamer Rainer, Rehrl Bernhard
S.Mayer/F.Müller 2 Mayer Sven, Müller Florian
SE 1 Alenbring Peter
T.Bican/Z.Kocman 2 Bican Tomáš, Kocman Zdeněk
T.Cupák/P.Kylar 2 Cupák Tomáš, Kylar Petr Okenko
UA 2 Olishkevych Oleksandr, Rymar Igor
W.Busch/M.Schug 2 Busch Waldemar, Schug Martin
Y.Hollsten/L.Rolli 2 Hollsten Yasmine, Rolli Laura
Počet týmů v seznamu: 50

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 

Nej výsledky v rámci turnaje

 

Přihlášení do systému