5. Ortenau Open (DFGV-Turnier) - Detail turnaje

 

O turnaji

Turnaj 5. Ortenau Open (DFGV-Turnier)
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Fotbalgolf
Název hřiště Soccerpark Ortenau
Počet jamek 18
Par 72

Organizátor

Organizátor 1. Deutscher Fussballgolf Verband
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 31.03.2019 09:00
Ukončení 31.03.2019 17:00
Registrace OD 01.02.2019 00:00
Registrace DO 28.03.2019 23:59

Statistiky

Max.počet hráčů 150
Počet kategorií? 4
Počet registrovaných? 86
Počet potvrzených reg.? 74
Počet zrušených reg.? 0

Hlavní partneři turnaje

1. Deutscher Fussballgolf Verband
ERIMA
Soccerpark Ortenau
 

Lokace

 
 

Detailní informace

Ort: Soccerpark Ortenau, Neuried-Dundenheim, Deutschland

  • Anmeldeschluss: 3 Tage vor Turnierbeginn
  • Turnierregeln: Gespielt wird nach den Regeln des DFGV bzw. der WFGA. Weitere speziell erforderliche Platzregeln werden vor Turnierbeginn bekannt gegeben.

 

  • 2 Runden single Männer
  • 2 Runden single Frauen
  • 1 Runde Doppel Männer
  • 1 Runde Doppel Frauen
  • Teilnahmegebühr: 25 € (Einzel + Doppel)
  • Teilnahmegebühr Erststarter bei einem DFGV-Turnier: 15 €
  • Teilnahmegebühr Starter bis 16 Jahren: 15 €
  • Zahlung: Bar vor Ort und vor Turnierbeginn

 

Nähere Informationen zu den Turnieren finden Sie in der Kalenderübersicht hier auf der Seite des Deutschen Fussballgolf Verbandes (DFGV).

 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
single Männer 73 2 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Ortenau (18 / 72)
single Frauen 13 2 0 40 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Ortenau (18 / 72)
Doppel Männer 34 1 34 100 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Ortenau (18 / 72)
Doppel Frauen 3 1 3 100 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Ortenau (18 / 72)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
V hotovosti na místě 25,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- nur Einzel
V hotovosti na místě 25,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Einzel und Doppel
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
A.Barmbichler/S.Stiens 2 Barmbichler Andreas, Stiens Stephan
A.Bollerup/S.Mayer 2 Bollerup Anders, Mayer Sven
A.Hoffmann/M.Popow 2 Hoffmann Andreas, Popow Michael
A.Kober/M.Kober 2 Kober Alex, Kober Miguel
B.Beck/G.Pricking 2 Beck Benjamin, Pricking Georg
B.Hessel/F.Müller 2 Hessel Bernd, Müller Florian
C.Dörrsam/C.Hornig 2 Dörrsam Corinna, Hornig Christian
C.Havelt/T.Wilhelm 2 Havelt Christian, Wilhelm Thomas
D.Bensch/O.Bensch 2 Bensch David, Bensch Oliver
D.Bröckel/D.Buchs 2 Bröckel Dieter, Buchs Dieter
D.Geoffroy/o.grava 2 Geoffroy Domenech, grava olivier
D.Jeude/N.Jeude 2 Jeude Dirk, Jeude Nico
E.Alexis/C.Juan 2 Alexis Ebel, Juan Chaves
E.Scheurl/M.Scheurl 2 Scheurl Engelbert, Scheurl Manfred
F.Armbruster/A.Schaudt 2 Armbruster Florian, Schaudt Alexander
H.Niedermeier/R.Pick 2 Niedermeier Hans, Pick Reinhard
J.Gröner/P.Hartmann 2 Gröner Joshua, Hartmann Patrick
J.Huber/C.Von Bötticher 2 Huber Johannes, Von Bötticher Christoph
K.Dähnert/J.Karl 2 Dähnert Kevin, Karl Jacqueline
K.Riedmann/J.von Bötticher 2 Riedmann Kathrin, von Bötticher Julia
L.Flierl/M.Mayer 2 Flierl Leonard, Mayer Maximilian
M.Armbruster/Y.Harter 2 Armbruster Manuel, Harter Yannick
M.Havelt/I.Oliver 2 Havelt Markus, Oliver Ian
M.Kober/J.Müllner 2 Kober Maja, Müllner Josephine
M.Mayer/A.Nagel 2 Mayer Marco, Nagel Arno
M.Meier/P.Meier 2 Meier Mirko, Meier Peter
R.Fellendorf/M.Mašín 2 Fellendorf Ralf, Mašín Milan
R.Hansen/L.Rolli 2 Hansen Ronnie, Rolli Laura
S.Beiser/K.Bross 2 Beiser Stephanie, Bross Kevin
S.Birkenmeier/D.Noetzel 2 Birkenmeier Sascha, Noetzel Denny
S.Dufner/S.Herb 2 Dufner Sven, Herb Stefan
S.Kaltenbach/P.Kossmann 2 Kaltenbach Sascha, Kossmann Philipp
S.Pedersen/P.Rolli 2 Pedersen Simon, Rolli Peter
T.Beißel/C.Hunold 2 Beißel Thomas, Hunold Claus
T.Haverkamp/N.Toberer 2 Haverkamp Thilo, Toberer Nico
T.Jung/S.Krail 2 Jung Thomas, Krail Sebastian
W.Ingermann/R.Wolff 2 Ingermann Wulf, Wolff Rudolf
Y.Becker/S.Mayer 2 Becker Yvonne, Mayer Sandra
Počet týmů v seznamu: 38

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 
 

Přihlášení do systému