9. Bavarian Open (DFGV-Turnier)

 

O turnaji

Turnaj 9. Bavarian Open (DFGV-Turnier)
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Fotbalgolf
Název hřiště Soccerpark Bayern
Počet jamek 18
Par 72

Organizátor

Organizátor 1. Deutscher Fussballgolf Verband
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 04.05.2019 09:00
Ukončení 04.05.2019 17:00
Registrace OD 01.02.2019 00:00
Registrace DO 01.05.2019 23:59

Statistiky

Max.počet hráčů 150
Počet kategorií? 4
Počet registrovaných? 65
Počet potvrzených reg.? 45
Počet zrušených reg.? 0

Hlavní partneři turnaje

1. Deutscher Fussballgolf Verband
ERIMA
Soccerpark Ortenau
 

Lokace

 
 

Detailní informace

Ort: Soccerpark Bayern, Bodenkirchen, Deutschland

  • Anmeldeschluss: 3 Tage vor Turnierbeginn
  • Turnierregeln: Gespielt wird nach den Regeln des DFGV bzw. der WFGA. Weitere speziell erforderliche Platzregeln werden vor Turnierbeginn bekannt gegeben.

 

  • 2 Runden single Männer
  • 2 Runden single Frauen
  • 1 Runde Doppel Männer
  • 1 Runde Doppel Frauen
  • Teilnahmegebühr: 25 € (Einzel + Doppel)
  • Teilnahmegebühr Erststarter bei einem DFGV-Turnier: 15 €
  • Teilnahmegebühr Starter bis 16 Jahren: 15 €
  • Zahlung: Bar vor Ort und vor Turnierbeginn

 

Nähere Informationen zu den Turnieren finden Sie in der Kalenderübersicht hier auf der Seite des Deutschen Fussballgolf Verbandes (DFGV).

 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
single Männer 48 2 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Bayern (18 / 72)
single Frauen 17 2 0 40 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Soccerpark Bayern (18 / 72)
Doppel Männer 24 1 24 100 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Bayern (18 / 72)
Doppel Frauen 6 1 6 100 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo Soccerpark Bayern (18 / 72)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
V hotovosti na místě 25,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- nur Einzel
V hotovosti na místě 25,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Einzel und Doppel
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
A.Althoff/T.Bhendt 2 Althoff Andreas, Bhendt Thomas
A.Barmbichler/H.Manfred 2 Barmbichler Andreas, Manfred Huber
A.Hammerl/G.Hammerl 2 Hammerl Andreas, Hammerl Georg
A.Kober/A.Wessels 2 Kober Alex, Wessels Alexander
B.Kahlert /M.Preisinger 2 Kahlert Bert, Preisinger Maxi
C.Bödeker/C.Havelt 2 Bödeker Christian, Havelt Christian
C.Bödeker/F.Ohneis 2 Bödeker Christian, Ohneis Franz
D.Angie /M.Loiperdinger 2 Angie Dichtler, Loiperdinger Maria
H.Niedermeier/R.Pick 2 Niedermeier Hans, Pick Reinhard
J.Gröner/P.Hartmann 2 Gröner Joshua, Hartmann Patrick
J.Huber/M.Scheurl 2 Huber Johannes, Scheurl Manfred
J.Huber/M.Scheurl 2 Huber Johannes, Scheurl Manfred
J.Lohmann/E.Narvaez 2 Lohmann Julia, Narvaez Elena
J.Müllner/M.Müllner 2 Müllner Josephine, Müllner Markus
K.Dähnert/J.Karl 2 Dähnert Kevin, Karl Jacqueline
K.Riedmann/J.von Bötticher 2 Riedmann Kathrin, von Bötticher Julia
L.Gaultier/S.Zuhr 2 Gaultier Lisa, Zuhr Silke
M.Kober/C.Steinmüller 2 Kober Marikarmen, Steinmüller Christian
M.Kober/S.Mayer 2 Kober Maja, Mayer Sandra
M.Krüger/J.Schmitz 2 Krüger Mike, Schmitz Jan
M.Ludwig/J.Zahn 2 Ludwig Michael, Zahn Joachim
M.MCPfalz/R.Weitz 2 MCPfalz Mister, Weitz Rudolf
P.Bojack/J.Hilprecht 2 Bojack Peter, Hilprecht Jens
R.Fellendorf/M.Mašín 2 Fellendorf Ralf, Mašín Milan
S.Dufner/A.Schaudt 2 Dufner Sven, Schaudt Alexander
S.Krail/S.Taubenberger 2 Krail Sebastian, Taubenberger Stefan
T.Beißel/M.Stadler 2 Beißel Thomas, Stadler Marinus
T.Haverkamp/K.Stinglwagner 2 Haverkamp Thilo, Stinglwagner Karsten
U.Lang/E.Scheurl 2 Lang Uwe, Scheurl Engelbert
W.Busch/M.Schug 2 Busch Waldemar, Schug Martin
W.Gerhard/T.Kirchberger 2 Gerhard Weber, Kirchberger Thomas
Y.Becker/L.Dobešová 2 Becker Yvonne, Dobešová Lenka
Počet týmů v seznamu: 32

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 
 

Přihlášení do systému