Základní informace
|
Zakládající informace
|
Kontakty
|
Vytvořeno | Celé jméno | Pohlaví | Město | Stát | Reg. hráč | Členství asociace | Akce |
08.07.2022 00:26 | Barreto Brasil Adilson | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Bueno Adelino José | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Santana Sena Adilton | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Schmitz Preuss Arlindo | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Stdrezk Borges Adir | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Caldartt Jurides | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Souza Oliveira Admilson | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Cardoso Ricardo | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Jardim Alex | M | Cascavel | ||||
08.07.2022 00:26 | Souza Júnior afonso Luiz | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Borges Anderson | M | Guarulhos | ||||
08.07.2022 00:26 | Rodrigues Queiroz Robson | M | Rio de janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Nunes Fonseca Anderson | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Lima Moreira Otávio | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Pianaro Henrique Cassiano | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Sávio Natal Gerson | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Souza Cabrera Danmersom | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | pires Dietrich Paulo | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Brasil Darlan | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Almeida Oliveira Leonardo | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Preuss Eder | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Preuss Marcelo | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Trevisol Eder | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Souza Lopes Márcio | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Vatrim Emerson | M | Sao José dos Pinhais | ||||
08.07.2022 00:26 | Giardini Rogerio | M | Curitiba | ||||
08.07.2022 00:26 | De Paula Brayan Felipe | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Andre Peter | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Ferrera Gustavo | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Correa Matheus | M | Rio de janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Bertoldi Acosta Humberto | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Bertoldi Ítalo | M | Pelotas | ||||
08.07.2022 00:26 | Stdrezk Leonardo Jean | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Machado Souza Vagner | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Da Luz Henrique Joao | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | De Matos Thiago | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Kuhn José Joilson | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Kuhn Antônio Márcio | M | Campo largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Berta Geraldo José | M | Nova Aurora | ||||
08.07.2022 00:26 | Semenssi Renato | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | Santos Vieira José | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Goulart Avila Ricardo | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Santos Machado Luís | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Silva Júnior Rodrigues Maxswell | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Arruda Amorim Marcio | M | rio de janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Marques Eduardo Paulo | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Bubniak José Márcio | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Bonato Jose Mauricio | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Krupa Marcos | M | Campo largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Stdrezk Bernardo Vinicius | M | Campo Largo | ||||
08.07.2022 00:26 | Rodrigues Sergio Mário | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Caigar Dambroso Murilo | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 00:26 | Waknin Maurício | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Junior Rosa Roger | M | Rio de Janeiro | ||||
08.07.2022 00:26 | Brustolin Maximino | M | Nova Aurora | ||||
08.07.2022 00:26 | Allou Miguel | M | Foz do Igua?u | ||||
08.07.2022 00:26 | Lima José Nelson | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 00:26 | De Freitas Camargo Thiago | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 01:25 | Santor Antao | M | Santa Terezinha de Itaipu | ||||
08.07.2022 01:25 | Souza Batista José | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 01:25 | Gamarra Julio | M | Asuncion | ||||
08.07.2022 01:25 | Parodi Lucas | M | Asunci?n | ||||
08.07.2022 01:25 | Lacerda Novaes Dirceu | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 01:25 | Malagutti Ronnie | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 01:25 | Allou Diego | M | Foz do iguacu | ||||
08.07.2022 01:25 | Oliveira Ribeiro Rodrigo | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 01:25 | Aranda Christian | M | Asunción | ||||
08.07.2022 01:25 | Lago Jose Milton | M | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 01:25 | Motter Cristiano | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 01:25 | Doberstein Everton | M | Cafelândia | ||||
08.07.2022 01:25 | Flamia Bonani Alex | M | Assis Chateaubriand | ||||
08.07.2022 01:25 | Cotrim Ribeiro Neto Oscar | M | Assis Chateaubriand | ||||
08.07.2022 01:25 | Lara Nunes Fernando | M | Sao Paulo | ||||
08.07.2022 01:25 | Gentile Reinaldo | M | Sao Paulo | ||||
08.07.2022 16:18 | Zilio Anaile | Ž | Campo Largo | ||||
08.07.2022 16:18 | Santos Hreciuk Andressa | Ž | Campo Largo | ||||
08.07.2022 16:18 | meurer Andreia | Ž | Cafelândia | ||||
08.07.2022 16:18 | Ferreira Rodrigues Cristiane | Ž | Cafelândia | ||||
08.07.2022 16:24 | Stdrezk Maneira Luciane | Ž | Campo Largo | ||||
08.07.2022 16:24 | Krupa Sandra | Ž | Campo largo | ||||
08.07.2022 16:24 | Barreto Stormoski Elizane | Ž | Foz do Iguaçu | ||||
08.07.2022 16:24 | Miranda silva Monike | Ž | Foz do Iguaçu | ||||
29.07.2022 14:11 | Pierdona Fernando | M | Cafelândia | ||||
29.07.2022 14:11 | Verbiski Crystopher | M | Curitiba | ||||
21.09.2022 22:34 | Coltro Gustavo Luiz | M | Campo Largo | ||||
21.09.2022 22:34 | Reis Estevam Rafael | M | Campo Largo | ||||
05.04.2023 19:15 | De Castro Silva Raphael | M | Cotia | ||||
05.04.2023 19:15 | Dos Santos Jr Ivan | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Leal Garcia Eduardo | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Magro Marcos | M | Cafelândia | ||||
05.04.2023 19:15 | Da Rocha Deagostini Wagner | M | Cascavel | ||||
05.04.2023 19:15 | Bubniak José Willian | M | Campo Largo | ||||
05.04.2023 19:15 | Da Silva Rodrigues Ruan | M | Santa Terezinha de Itaipu | ||||
05.04.2023 19:15 | Nunes Filipe | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Moskoski Fernando | M | Cotia | ||||
05.04.2023 19:15 | Mostapha Mohamad Abbas | M | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Zahwi Kassem | M | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Arzamendia Jose | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Menezes Dias Felipe | M | Santana de Parnaíba | ||||
05.04.2023 19:15 | Panica Leandro | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Silva Arival | M | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Morete Wellinton | M | Nova Aurora | ||||
05.04.2023 19:15 | Silva Antonio Jose | M | |||||
05.04.2023 19:15 | Kuhn Jussimara | Ž | |||||
05.04.2023 19:15 | Pinto Jesus Eliane | Ž | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Silveira Fátima Edileusa | Ž | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Marin Joselita | Ž | |||||
05.04.2023 19:15 | Yokoyama Kuboi Julia | Ž | |||||
05.04.2023 19:15 | Bueno Hoff Cleci | Ž | Foz do Iguaçu | ||||
05.04.2023 19:15 | Santos Bó Carla | Ž | |||||
05.04.2023 19:15 | Habinowski Gláucia | Ž | CURITIBA | ||||
05.04.2023 19:15 | Largo de Lavigne Samways Simone | Ž | Sao Paulo | ||||
11.03.2024 20:55 | Cabral Marllon | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Frigo Rodrigo | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Silva Maurício Ed | M | Medianeira/PR | ||||
11.03.2024 20:55 | Cunha Konsgen Gustavo | M | Pelotas | ||||
11.03.2024 20:55 | Fadel Ahmad | M | Foz do Iguaçu | ||||
11.03.2024 20:55 | Zein Ali | M | Foz do Iguaçu | ||||
11.03.2024 20:55 | Habinowski Jorge | M | Curitiba | ||||
11.03.2024 20:55 | Costa Álvaro | M | |||||
11.03.2024 20:55 | De Almeida Rubens Nelson | M | Medianeira | ||||
11.03.2024 20:55 | Melhem Ibrahim Youssef | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Fahes Ali | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Zein Ahmad | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Mezzari Vilmar | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Santos Dos Willian | M | Nova Aurora | ||||
11.03.2024 20:55 | de Souza Antonio Ivan | M | Campo Largo | ||||
11.03.2024 20:55 | Reis Luiz Carlos | M | |||||
11.03.2024 20:55 | Da Silva Camargo Igor | M | Cascavel | ||||
11.03.2024 20:55 | Manarin Renato | M | Nova Aurora PR | ||||
11.03.2024 20:55 | Leite Souza Geremias | M | Rio de Janeiro | ||||
11.03.2024 20:55 | Cabrera Mansilla Juan | M | Foz do Iguaçu | ||||
11.03.2024 20:55 | Silva Anthony | M | |||||
23.04.2024 21:35 | Rodrigues Maicon | M | |||||
23.04.2024 21:35 | Santos Barros Alexandre | M | Pelotas | ||||
23.04.2024 21:35 | Volpato Rodrigo | M | |||||
23.04.2024 21:35 | Zeca Cesar Wellington | M | Foz do Iguaçu | ||||
23.04.2024 21:35 | Bento Gilberto | M | |||||
23.04.2024 21:35 | Abel Anne | Ž | |||||
23.04.2024 21:35 | Almeida Ana Paula | Ž | |||||
Počet klubových členů v seznamu: 140 |
Založeno | Název týmu | Vedoucí týmu | Zrušeno | Statistika (*) | Akce |
20.04.2024 | A.Abel/A.Almeida | Abel Anne | |||
26.03.2022 | A.Barreto/J.Bueno | Barreto Brasil Adilson | |||
09.03.2024 | A.Barreto/M.Brustolin | Barreto Brasil Adilson | |||
31.03.2023 | A.Borges/R.De Castro | Borges Anderson | |||
26.03.2022 | A.Borges/R.Rodrigues | Borges Anderson | |||
09.03.2024 | Á.Costa/N.De Almeida | Costa Álvaro | |||
09.03.2024 | A.Fadel/A.Zein | Fadel Ahmad | |||
09.03.2024 | A.Fahes/A.Zein | Fahes Ali | |||
18.06.2022 | A.Flamia/O.Ribeiro Neto | Flamia Bonani Alex | |||
31.03.2023 | A.Jardim/A.Santana | Jardim Alex | |||
26.03.2022 | A.Jardim/L.Souza Júnior | Jardim Alex | |||
26.03.2022 | A.meurer/C.Ferreira | meurer Andreia | |||
31.03.2023 | A.Mostapha/K.Zahwi | Mostapha Mohamad Abbas | |||
26.03.2022 | A.Nunes/O.Lima | Nunes Fonseca Anderson | |||
26.03.2022 | A.santana/A.schmitz | Santana Sena Adilton | |||
18.06.2022 | A.Santor/J.Souza | Santor Antao | |||
09.03.2024 | A.Santos/A.Zilio | Santos Hreciuk Andressa | |||
09.03.2024 | A.Silva/J.Silva | Silva Anthony | |||
09.03.2024 | A.Silva/J.Souza | Silva Arival | |||
26.03.2022 | A.Souza/R.Cardoso | Souza Oliveira Admilson | |||
26.03.2022 | A.Stdrezk/J.Caldart | Stdrezk Borges Adir | |||
09.03.2024 | A.Stdrezk/J.Stdrezk | Stdrezk Borges Adir | |||
26.03.2022 | A.Zilio/A.Santos | Zilio Anaile | |||
31.03.2023 | C.Aranda/J.Arzamendia | Aranda Christian | |||
18.06.2022 | C.Aranda/M.Lago | Aranda Christian | |||
09.03.2024 | C.Bueno/E.Pinto | Bueno Hoff Cleci | |||
29.09.2023 | C.Ferreira /J.Kuboi | Ferreira Rodrigues Cristiane | |||
29.09.2023 | C.Ferreira /J.Yokoyama | Ferreira Rodrigues Cristiane | |||
28.07.2023 | C.Ferreira/J.Yokoyama | Ferreira Rodrigues Cristiane | |||
18.06.2022 | C.Motter/E.Doberstein | Motter Cristiano | |||
26.03.2022 | C.Pianaro/G.Sávio | Pianaro Henrique Cassiano | |||
09.03.2024 | D.Allou/A.Schmitz | Allou Diego | |||
18.06.2022 | D.Allou/R.Oliveira | Allou Diego | |||
26.03.2022 | D.Brasil/L.Almeida | Brasil Darlan | |||
29.09.2023 | D.Cabrera souza/P.Dietrich pires | Souza Cabrera Danmersom | |||
18.06.2022 | D.Lacerda/R.Malagutti | Lacerda Novaes Dirceu | |||
26.03.2022 | D.souza/P.pires | Souza Cabrera Danmersom | |||
31.03.2023 | E.Barreto/C.Bueno | Barreto Stormoski Elizane | |||
09.03.2024 | E.Barreto/E.Silveira | Barreto Stormoski Elizane | |||
18.06.2022 | E.Barreto/M.Miranda | Barreto Stormoski Elizane | |||
31.03.2023 | E.Doberstein/C.Motter | Doberstein Everton | |||
31.03.2023 | E.Leal/V.Machado | Leal Garcia Eduardo | |||
31.03.2023 | E.Pinto/E.Silveira | Pinto Jesus Eliane | |||
26.03.2022 | E.Preuss/M.Preuss | Preuss Eder | |||
26.03.2022 | E.Trevisol/M.Souza | Trevisol Eder | |||
26.03.2022 | E.Vatrim/R.Giardini | Vatrim Emerson | |||
26.03.2022 | F.De Paula/P.Andre | De Paula Brayan Felipe | |||
20.04.2024 | F.Lara/L.Souza Júnior | Lara Nunes Fernando | |||
18.06.2022 | F.Lara/R.Gentile | Lara Nunes Fernando | |||
31.03.2023 | F.Menezes/L.Panica | Menezes Dias Felipe | |||
31.03.2023 | F.Moskoski/L.Souza Júnior | Moskoski Fernando | |||
23.07.2022 | F.Pierdona/C.Verbiski | Pierdona Fernando | |||
20.04.2024 | G.Bento/N.De Almeida | Bento Gilberto | |||
09.03.2024 | G.Cunha/O.Lima | Cunha Konsgen Gustavo | |||
26.03.2022 | G.Ferrera/M.Corrêa | Ferrera Gustavo | |||
09.03.2024 | G.Habinowski/C.Santos Bó | Habinowski Gláucia | |||
31.03.2023 | G.Habinowski/S.Largo | Habinowski Gláucia | |||
09.03.2024 | G.Leite/J.Cabrera | Leite Souza Geremias | |||
26.03.2022 | H.Bertoldi/Í.Bertoldi | Bertoldi Acosta Humberto | |||
09.03.2024 | I.Da Silva/R.Manarin | Da Silva Camargo Igor | |||
31.03.2023 | I.Dos Santos Jr/A.Santor | Dos Santos Jr Ivan | |||
09.03.2024 | J.Arzamendia/J.Gamarra | Arzamendia Jose | |||
26.03.2022 | J.Berta/R.Semenssi | Berta Geraldo José | |||
09.03.2024 | J.Bueno/A.Mostapha | Bueno Adelino José | |||
09.03.2024 | J.Caldartt/I.de Souza | Caldartt Jurides | |||
09.03.2024 | J.Da Luz/C.Pianaro | Da Luz Henrique Joao | |||
18.06.2022 | J.Gamarra/L.Parodi | Gamarra Julio | |||
09.03.2024 | J.Habinowski/C.Verbiski | Habinowski Jorge | |||
31.03.2023 | J.Kuhn/A.Zilio | Kuhn Jussimara | |||
26.03.2022 | J.Kuhn/M.Kuhn | Kuhn José Joilson | |||
26.03.2022 | J.luz/T.Matos | Da Luz Henrique Joao | |||
31.03.2023 | J.Marin/J.Yokoyama | Marin Joselita | |||
26.03.2022 | J.Santos/R.Goulart | Santos Vieira José | |||
31.03.2023 | J.Souza/A.Silva | Souza Batista José | |||
26.03.2022 | J.Stdrezk/V.Machado | Stdrezk Leonardo Jean | |||
09.03.2024 | J.Yokoyama/C.Ferreira | Yokoyama Kuboi Julia | |||
09.03.2024 | L.Almeida/D.souza | Almeida Oliveira Leonardo | |||
23.07.2022 | L.Coltro/R.Reis | Coltro Gustavo Luiz | |||
26.03.2022 | L.Santos/M.Silva Júnior | Santos Machado Luís | |||
18.06.2022 | L.Stdrezk/S.Krupa | Stdrezk Maneira Luciane | |||
26.03.2022 | M.Arruda/P.Marques | Arruda Amorim Marcio | |||
31.03.2023 | M.Brustolin/A.Schmitz | Brustolin Maximino | |||
26.03.2022 | M.Brustolin/M.Allou | Brustolin Maximino | |||
26.03.2022 | M.Bubniak/M.Bonato | Bubniak José Márcio | |||
31.03.2023 | M.Bubniak/W.Bubniak | Bubniak José Márcio | |||
09.03.2024 | M.Cabral/R.De Castro | Cabral Marllon | |||
31.03.2023 | M.Caigar/M.Rodrigues | Caigar Dambroso Murilo | |||
28.07.2023 | M.Krupa/G.Sávio | Krupa Marcos | |||
26.03.2022 | M.krupa/V.Stdrezk | Krupa Marcos | |||
31.03.2023 | M.Kuhn/J.Kuhn | Kuhn Antônio Márcio | |||
31.03.2023 | M.Miranda/C.Santos Bó | Miranda silva Monike | |||
20.04.2024 | M.Rodrigues/A.Santos | Rodrigues Maicon | |||
26.03.2022 | M.Rodrigues/M.Caigar | Rodrigues Sergio Mário | |||
31.03.2023 | M.Souza/E.Trevisol | Souza Lopes Márcio | |||
26.03.2022 | M.Waknin/R.Junior | Waknin Maurício | |||
26.03.2022 | N.Lima/T.Freitas | Lima José Nelson | |||
31.03.2023 | O.Cotrim Ribeiro Neto/A.Flamia | Cotrim Ribeiro Neto Oscar | |||
31.03.2023 | O.Lima/A.Nunes | Lima Moreira Otávio | |||
28.07.2023 | P.Andre/F.De Paula | Andre Peter | |||
31.03.2023 | R.Cardoso/M.Magro | Cardoso Ricardo | |||
09.03.2024 | R.Cardoso/N.Lima | Cardoso Ricardo | |||
31.03.2023 | R.Da Silva/F.Nunes | Da Silva Rodrigues Ruan | |||
09.03.2024 | R.Frigo/E.Silva | Frigo Rodrigo | |||
31.03.2023 | R.Gentile/F.Lara | Gentile Reinaldo | |||
31.03.2023 | R.Giardini/C.Pianaro | Giardini Rogerio | |||
09.03.2024 | R.Giardini/M.Kuhn | Giardini Rogerio | |||
31.03.2023 | R.Junior/R.Rodrigues | Junior Rosa Roger | |||
09.03.2024 | R.Oliveira/A.Santana | Oliveira Ribeiro Rodrigo | |||
09.03.2024 | R.Reis/L.Reis | Reis Estevam Rafael | |||
20.04.2024 | R.Volpato/W.Zeca | Volpato Rodrigo | |||
31.03.2023 | T.De Freitas /N.Lima | De Freitas Camargo Thiago | |||
09.03.2024 | T.De Freitas/M.Magro | De Freitas Camargo Thiago | |||
09.03.2024 | V.Mezzari/W.Santos | Mezzari Vilmar | |||
31.03.2023 | W.Da Rocha/C.Verbiski | Da Rocha Deagostini Wagner | |||
31.03.2023 | W.Morete/J.Silva | Morete Wellinton | |||
09.03.2024 | Y.Melhem/K.Zahwi | Melhem Ibrahim Youssef | |||
(*) Počet sezón / počet hráčů / počet náhradníků | |||||
Počet klubových týmů v seznamu: 116 |