|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Hlavní partneři turnaje |
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Detailní informace |
Date
Location
Accomodation
Tournament
Side events
Fees
Covid 19 conditions:
Storno conditions
|
Název | Hráčů | Počet kol | Týmů | Max. registrací | Typ týmů | Hráčů v týmu? | Způsob týmů | Poznámka | Akce |
Men Singles | 61 | 4 | 0 | 110 | Jednotlivci | 1 | Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Women Singles | 9 | 4 | 0 | 110 | Jednotlivci | 1 | Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Men +55 | 13 | 4 | 0 | 110 | Jednotlivci | 1 | Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Woman +55 | 3 | 4 | 0 | 110 | Jednotlivci | 1 | Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Men Doubles | 29 | 2 | 29 | 110 | Dvojice | 2 | Střídání hráčů (jako jeden hráč) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Women Doubles | 4 | 2 | 4 | 110 | Dvojice | 2 | Střídání hráčů (jako jeden hráč) | ||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) | |||||||||
Juniors Cup | Počítaná kategorie | 50 | Jednotlivci | 1 | Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu) | ||||
Místo Soccerpark Salzburg (18 / 72) |
Způsob platby | Cena | Měna | Platná pro asociaci | Pro kategorii | Platná od-do | Poznámka |
Online platba - Pays - kartou | 25,00 | € | -- nevybráno -- | Juniors Cup (Jednotlivci) | Juniors Cup | |
Online platba - Pays - kartou | 50,00 | € | -- nevybráno -- | Men Singles (Jednotlivci) | ||
Online platba - Pays - kartou | 50,00 | € | -- nevybráno -- | Women Singles (Jednotlivci) |
Online přihlášení je uzavřeno!V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář. |
Registrovaní hráči na turnaj |
Vytvořeno | Jméno týmu | Počet hráčů | Seznam hráčů | Státy hráčů | Akce |
15.10.2021 05:48 | A.Karakas/F.van Maurik | 2 | Karakas Attila, van Maurik Frank | ||
08.10.2021 15:34 | A.Weidenegger/S.Zuhr | 2 | Weidenegger Andrea, Zuhr Silke | ||
08.10.2021 15:32 | B.Kristiansen/L.Ohlen | 2 | Kristiansen Bo, Ohlen Lars | ||
18.10.2021 12:43 | C.Csaba/B.Sipőcz | 2 | Csaba Csőre, Sipőcz Béla | ||
18.10.2021 12:39 | D.Faber/D.Wütscher | 2 | Faber Dennis, Wütscher Danny | ||
21.10.2021 14:00 | D.Luňák/M.Mašín | 2 | Luňák David, Mašín Milan | ||
15.10.2021 05:46 | E.Glieder/A.Kostic | 2 | Glieder Edi, Kostic Aleksandar | ||
15.09.2021 20:55 | G.Maier/A.Tassati | 2 | Maier Gabriele, Tassati Alexandra | ||
17.08.2021 08:53 | H.Hauptmann/M.Leitner | 2 | Hauptmann Helmut, Leitner Manfred | ||
18.10.2021 12:41 | H.Klegraefe/P.Klegraefe | 2 | Klegraefe Hans, Klegraefe Peter | ||
26.08.2021 16:42 | H.Niedermeier/R.Pick | 2 | Niedermeier Hans, Pick Reinhard | ||
15.10.2021 05:49 | I.Michalik/M.Polach | 2 | Michalik Ivan, Polach Mário | ||
16.10.2021 18:50 | J.Jílek/V.Opl | 2 | Jílek Jan, Opl Vratislav | ||
18.10.2021 12:41 | J.Jirout/A.Levý | 2 | Jirout Jan, Levý Adam | ||
21.08.2021 07:00 | J.Kácovský/P.Šolc | 2 | Kácovský Jiří Káca, Šolc Petr Tata | ||
17.08.2021 08:54 | K.Jelinek/S.Mayrhofer | 2 | Jelinek Kurt, Mayrhofer Stefan | ||
17.08.2021 08:57 | K.Thomas/G.Weber | 2 | Thomas Kirchberger, Weber Gerhard | ||
18.10.2021 12:39 | L.Čeřovský/P.Košíček | 2 | Čeřovský Lukáš, Košíček Petr | ||
26.08.2021 16:41 | M.Friedmann/P.Klammer | 2 | Friedmann Max, Klammer Peter | ||
08.10.2021 15:36 | M.Kofler/S.Rakita | 2 | Kofler Mike, Rakita Spiro | ||
21.08.2021 07:01 | M.Loiperdinger/M.Rakita | 2 | Loiperdinger Maria, Rakita Mira | ||
18.10.2021 12:42 | M.Mareš/P.Mareš | 2 | Mareš Michal, Mareš Petr | ||
18.10.2021 12:38 | N.Baltes/F.Müller | 2 | Baltes Nils, Müller Florian | ||
25.09.2021 19:25 | P.Bojack/K.Stinglwagner | 2 | Bojack Peter, Stinglwagner Karsten | ||
15.10.2021 05:44 | P.Eibl/M.Hartung | 2 | Eibl Patrick, Hartung Marcel | ||
15.10.2021 05:47 | R.Brandner/A.Pichler | 2 | Brandner Robert, Pichler Anton | ||
08.10.2021 15:30 | R.Dofek/T.Hochman | 2 | Dofek Rudolf, Hochman Tomáš | ||
16.10.2021 18:59 | R.Fellendorf/J.RADINGER | 2 | Fellendorf Ralf, RADINGER JAKOB | ||
11.09.2021 12:34 | R.Haider/J.Stopfner | 2 | Haider Rudolf, Stopfner Josef | ||
30.08.2021 21:25 | R.Huber/B.Steudte | 2 | Huber Richard, Steudte Billy | ||
18.10.2021 12:40 | S.Jensen/D.Lund | 2 | Jensen Simon, Lund Daniel | ||
08.10.2021 15:33 | T.Kristiansen/D.Strange | 2 | Kristiansen Tanja, Strange Dunja | ||
15.10.2021 05:47 | W.Busch/M.Schug | 2 | Busch Waldemar, Schug Martin | ||
Počet týmů v seznamu: 33 |