FootGolf Central Cup 2018

 

O turnaji

Turnaj FootGolf Central Cup 2018
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Footgolf
Název hřiště Golf Klub Botanika CentralCup 2018
Počet jamek 18
Par 72

Organizátor

Organizátor Česká footgolfová asociace, z.s.
Telefon +420 608 969 908
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 04.05.2018 12:00
Ukončení 06.05.2018 15:00
Registrace OD 24.01.2018 14:00
Registrace DO 04.05.2018 12:00

Statistiky

Max.počet hráčů 150
Počet kategorií? 10
Počet registrovaných? 103
Počet potvrzených reg.? 79
Počet zrušených reg.? 6

Hlavní partneři turnaje

BaseGang s.r.o.
Česká footgolfová asociace, z.s.
European Footgolf Tour
gScore
MERKUR CASINO, A.S.
SELUS, s.r.o.
Thun 1794 a.s.
 
 

Detailní informace

Participants will compete in a two-day competition to WIN the third FootGolf Czech Central Cup. The game will be played on the new 18 hole FootGolf course Areal Botanika near Prague Airport. We take great care of our players and every participant of FootGolf Czech Central Cup can choose after first round from active relaxation, wellness relaxation to party in one of the most friendly cities in Europe.

 

Venue: Golf Club Botanika
Address: Golf - Botanika, Hlavní 68, 273 51 Horní Bezděkov
Dates: 4th-6th May 2018

Airport: Václav Havel Airport - Prague
Transport Options: Car Hire, order shuttle
Accommodation Options: http://centralcup.cz/hotel/

Entry Fees:
CATEGORY A: €150 - EARLY BIRD until 31.3.2018 
                     €180/120 - from 1.5.2018

CATEGORY AA: €100 womens and juniors under 16


  *all entry fees include lunch after the tournament game, course refreshments/snacks on competition days.

REGISTRATION

Affiliation/Ranking Points:
FIFG World Tour / 500

Prize Pool
€3000 minimum

Prize Pool Distribution
Payout absolut 1st – 10th - 70% of prize money
Payout womens, juniors, over 45yo 1st place 30% of prize money
Payout teams 1st - 3rd - special prize money 2000 dollars

ACCOMODATION

Other Features:
Live Scoring
Tournament Director
Putting Practice Green
Warm-Up Area
Longest Drive Competition
Hole-In-One Award
BounceBackAbility Prize (player who makes up the most shots from Day 1 to Day 2)
Showers
Changing Rooms
Lockers

This is an FIFG Tournament. Please familiarise yourself with the Official Competition Rules before the start of the Competition.

We look forward to welcoming you to the Czech Central Cup 2018.

 

FootGolf Czech Central Cup


Tournament director

Jakub Mareš - mares@footgolf.cz 

Competition committee

Jakub Mareš - mares@footgolf.cz

David Zamrzla - david@footgolf.cz

 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
FIFG 100 Absolut 88 1 0 100 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
FIFG 100 Men 62 1 0 100 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
FIFG 100 Women 9 1 0 20 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
FIFG 100 Senior 17 1 0 20 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
ABSOLUT 85 2 0 148 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
MEN 62 2 0 148 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
WOMEN 7 2 0 48 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
SENIOR 16 2 0 32 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
TEAM 85 2 11 150 Čtveřice 4 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Golf Klub Botanika CentralCup 2018 (18 / 72)
MINIFOOTGOLF 48 1 0 148 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Adventure Golf Horní Bezděkov - Před srubem (18 / 36)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
V hotovosti na místě 100,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Women, senior and junior category
V hotovosti na místě 150,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Men category
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
AR 3 Alan Lujan, Garcia Nicolas, Perrone Matias
BE 1 Keuleers Christophe
CZ 10 Benda Karel, Brázda Tomáš, Jakub Hladík, Jílek Jan, Jurajda Lukáš, Klášterka Jaroslav, Mareš Jakub, Nápravník Lukáš, Němec Josef, Patrovsky Tomas
GB 8 Brown Sophie, Clarke Ben, Cowton Jennifer, Cullum Jamie, Duffy Andrew, Morgan Matthew, Oliver Paul, Shutes Liam
HU 26 Bacskai Bence, Bakó Attila, Balán Zoltán, Béla Lengyel, Biró László, Csaba Balazsi, Csatari Zoltan, Czirbus Tamás, Fazekas Gábor, Flink János, Gábor Simonyi, Gelencser Gábor, Georgina Bakó-Szántay, Hinora Ferenc, Christian Bogar, Karakas Attila, Kocsis Sándor, Nagy Balázs, Németh Gábor, Papp Peter, Podusil György, Sain Antal, Tajtyi Robert, Zoltan Mayer, Zsolt Lichtner, Zsuppán Peter
IT 6 Cimitan Arnaldo, Galeoni Alessio, Panero Marco, Santoro Gianlorenzo, Sparacca Daniele, Zaghini Emanuele
JP 3 Shimada Masatoshi, Tanaka Takeshi, Tanaka Yuta
NL 3 Levchenko Evgeniy, van Bracht Benjamin, van Bracht Sam
NO 1 Berg Susanne
PT 1 Azenha Flávio
SK 29 Bartko Tomas, Blaško Rastislav, Čechovič Marek, Čechovičová Miroslava, Čider Ladislav, Dian Michal, Dolinský Cyril, Galajda Martin, Gubáni Juraj, Horváth Ján, Horváth Samuel, Kikuš Tomáš, Konecny Dusan, Macho Milan, Majerčíková Martina, Nemčko Viliam, Ondrejkovicova Simona, Petrle Michal, Režná Rebeka, Šimončič Igor, Šimončič Martin, Šmihel Marek, Šnajdar Jaroslav, Tengeri Tomáš, Thron Branislav, Topor Zdenko, Vangel Dusan, Varady Patrik, Várady Róbert
Počet týmů v seznamu: 11

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 

Statistiky jednotlivých her v rámci turnaje

 

Přihlášení do systému