Czech Open 2019

 

O turnaji

Turnaj Czech Open 2019
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Fotbalgolf
Název hřiště FotbalPark Dymník FUN
Počet jamek 18
Par 72

Organizátor

Organizátor World Footballgolf Association
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 24.05.2019 09:00
Ukončení 26.05.2019 18:00
Registrace OD 06.03.2019 10:19
Registrace DO 19.05.2019 23:55

Statistiky

Max.počet hráčů 200
Počet kategorií? 6
Počet registrovaných? 111
Počet potvrzených reg.? 116
Počet zrušených reg.? 30

Partneři turnaje

BENTELER Automotive Rumburk s.r.o.
EKO servis Varnsdorf a.s.
Fotbal Park Dymník
gScore
JOMA
Městský úřad Rumburk
Obec Staré Křečany
PepsiCo CZ, s.r.o.
Plzeňský Prazdroj, a.s.
proste Q
Wellness Hotel Lužan
 
 

Detailní informace

Date

  • 24-26 of May 2019
  • registration closes on 19.05.2019

Location

  • Fotbal Park Dymník
  • Výletní 775/9,
  • 408 01 Rumburk
  • Czech Republic

Tournament

  • 4 single rounds men
  • 4 single rounds women
  • 2 double rounds men
  • 2 double rounds women
  • 4 single rounds Juniors Cup (U16)

Side events

  • Free practice on May 23.

Fees

  • Men and women package: 50 €
  • Juniors Cup: 25 €

 

Storno conditions

  • If you have to cancel your registration, please write an E-Mail to info@gscore.eu. Please include in the email the tournament, you have signed up for and your name. If you cancel your participation before the registration for the corresponding tournament has been closed, you will get the paid participation fee back to the used credit card. We ask for your understanding, that we will not pay back the participation fee after the tournament has been closed. Closing of registration is always on sunday before the tournament starts.
 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
Men Singles 95 4 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)
Women Singles 15 4 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)
Men Doubles 46 2 46 150 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)
Women Doubles 6 2 6 150 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)
Juniors Cup 1 3 0 50 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)
Team countries 94 4 6 200 Čtveřice 4 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo FotbalPark Dymník FUN (18 / 72), FotbalPark Dymník PROFI (18 / 72)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
Online platba - kartou 25,00 -- nevybráno -- Juniors Cup (Jednotlivci) Juniors Cup
Online platba - kartou 50,00 -- nevybráno -- -- nevybráno -- Men and women package
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Vytvořeno Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
19.05.2019 22:07 A.Bollerup/L.Knudsen 2 Bollerup Anders, Knudsen Lars Bournonville
19.05.2019 23:19 A.Drawe/J.Schrödel 2 Drawe Andre, Schrödel Jürgen
17.05.2019 17:16 B.Kahlert/C.Scheffler 2 Kahlert Bert, Scheffler Christian
17.05.2019 22:49 C.Edvinges/P.Nordgren 2 Edvinges Caisa, Nordgren Pernilla
19.05.2019 21:46 C.Galvany/M.Henke 2 Galvany Carlos, Henke Michael
27.05.2019 19:13 CZ 31 Benda Karel, Bican Tomáš, Cupák Tomáš, Děkan Jakub, Fišer Roman, Hanousek Milan, Helcl Pavel, Herčík Roman, Jílek Jan, Jirout Jan, Jurajda Lukáš, Kácovský Jiří Káca, Kocián Petr, Kučera Jaroslav, Kylar Petr Okenko, Levý David, Lhoták Vítězslav, Luňák David, Mareš Petr, Mašín Milan, Mazurek Miroslav, Němeček Roman, Neumann Tomáš, Pleštil Martin, Soukup Milan, Šnídl Josef, Šolc Petr Tata, Štěpánek Roman, Štverák Pavel, Toman Jan, Toth Tomáš
19.05.2019 21:38 D.Bernelind/S.Bruce 2 Bernelind Daniel, Bruce Simon
18.05.2019 23:28 D.Heyden/M.Krüger 2 Heyden Dirk, Krüger Marcel
20.05.2019 19:15 D.Jarius/T.Weißflog 2 Jarius Dirk, Weißflog Tom
19.05.2019 22:56 D.Luňák/M.Soukup 2 Luňák David, Soukup Milan
27.05.2019 19:13 DE 29 Bartelsmeier Marcus, Bier Oliver, Drawe Andre, Dufner Sven, Havelt Markus, Henke Michael, Herb Stefan, Heyden Dirk, Ingermann Wulf, Jarius Dirk, Kahlert Bert, Kettern Markus, Krüger Marcel, Krüger Mike, Mateschka Sascha, Müller Florian, Müller Manfred, Neumann Frank, Niedermeier Hans, Pick Reinhard, Ranft Sebastian, Schaudt Alexander, Scheffler Christian, Schmitz Jan, Schrödel Jürgen, Stinglwagner Karsten, Unke Steffen, Verwold Frank, Weißflog Tom
27.05.2019 19:13 DK 24 Andersen Steffen B, Bollerup Anders, Daugaard Hans Arne, Fitos Henrik Attila, Grove Mikkel, harry jensen lars, Hogsberg Henrik, Christensen Kim, Jensen Secher Simon, Jensen Steffen, Jensen Thomas, Kastberg Julian, Knudsen Lars Bournonville, Knudsen Tommy, Lund Daniel, Mikkelsen Heine, Nissen Jakob, Ohlen Lars, Sandfeld Bent, Seidelin Johan, Steffensen Lasse, Strandberg Morten, strandhave carsten, Ugür Serdar
20.05.2019 19:13 E.Adén/J.Lohmann 2 Adén Emma, Lohmann Julia
20.05.2019 00:25 E.Beníšková/M.Reinová 2 Beníšková Eliška, Reinová Michala
27.05.2019 19:13 ES 3 Dreher Harald, Galvany Carlos, Viñas Jordi
18.05.2019 23:28 F.Müller/M.Müller 2 Müller Florian, Müller Manfred
19.05.2019 22:55 F.Neumann/I.Oliver 2 Neumann Frank, Oliver Ian
27.05.2019 19:13 GB 1 Oliver Ian
19.05.2019 21:34 H.Daugaard/K.Stinglwagner 2 Daugaard Hans Arne, Stinglwagner Karsten
21.05.2019 19:06 H.Dreher/W.Ingermann 2 Dreher Harald, Ingermann Wulf
16.05.2019 20:45 H.Fitos/T.Jensen 2 Fitos Henrik Attila, Jensen Thomas
17.05.2019 17:19 H.Hogsberg/J.Nissen 2 Hogsberg Henrik, Nissen Jakob
19.05.2019 22:15 H.Niedermeier/R.Pick 2 Niedermeier Hans, Pick Reinhard
20.05.2019 00:24 J.Bernasová/G.Rejhová 2 Bernasová Jana, Rejhová Gabriela
17.05.2019 22:51 J.Hansen/R.Laursen 2 Hansen Jeanette, Laursen Randi
19.05.2019 21:38 J.Jílek/J.Šnídl 2 Jílek Jan, Šnídl Josef
19.05.2019 21:49 J.Jirout/D.Levý 2 Jirout Jan, Levý David
19.05.2019 22:13 J.Kácovský/P.Šolc 2 Kácovský Jiří Káca, Šolc Petr Tata
17.05.2019 17:33 J.Kastberg /B.Sandfeld 2 Kastberg Julian, Sandfeld Bent
17.05.2019 22:50 J.Mårtensson/J.Mårtensson 2 Mårtensson Joacim, Mårtensson Johan
19.05.2019 22:08 K.Benda/L.Jurajda 2 Benda Karel, Jurajda Lukáš
19.05.2019 21:40 L.Hanousková/M.Chytrová 2 Hanousková Lenka, Chytrová Markéta
19.05.2019 22:11 l.harry jensen/K.Christensen 2 harry jensen lars, Christensen Kim
16.05.2019 20:44 L.Ohlen/S.Ugür 2 Ohlen Lars, Ugür Serdar
18.05.2019 08:55 M.Bartelsmeier/M.Kettern 2 Bartelsmeier Marcus, Kettern Markus
19.05.2019 21:40 M.Hanousek/V.Lhoták 2 Hanousek Milan, Lhoták Vítězslav
19.05.2019 22:13 M.Krüger/J.Schmitz 2 Krüger Mike, Schmitz Jan
19.05.2019 22:13 M.Mašín/T.Neumann 2 Mašín Milan, Neumann Tomáš
19.05.2019 22:16 M.Pleštil/J.Toman 2 Pleštil Martin, Toman Jan
12.05.2019 22:17 M.Strandberg/L.Steffensen 2 Strandberg Morten, Steffensen Lasse
18.05.2019 08:55 N.Nyberg/C.Rios 2 Nyberg Niclas, Rios Carlos
19.05.2019 21:39 O.Bier/M.Havelt 2 Bier Oliver, Havelt Markus
19.05.2019 21:40 P.Helcl/J.Kučera 2 Helcl Pavel, Kučera Jaroslav
23.05.2019 11:55 P.Kocián /M.Mareš 2 Kocián Petr, Mareš Michal
19.05.2019 22:14 P.Kylar/M.Mazurek 2 Kylar Petr Okenko, Mazurek Miroslav
21.05.2019 19:06 P.Mareš/R.Štěpánek 2 Mareš Petr, Štěpánek Roman
17.05.2019 22:49 P.Štverák/T.Toth 2 Štverák Pavel, Toth Tomáš
19.05.2019 22:11 R.Fišer/Z.Poruba 2 Fišer Roman, Poruba Zdenek
19.05.2019 22:12 R.Herčík/L.Strnadová 2 Herčík Roman, Strnadová Lucie
19.05.2019 21:36 S.Andersen/H.Mikkelsen 2 Andersen Steffen B, Mikkelsen Heine
19.05.2019 22:10 S.Dufner/S.Herb 2 Dufner Sven, Herb Stefan
17.05.2019 17:15 S.Jensen/D.Lund 2 Jensen Secher Simon, Lund Daniel
17.05.2019 22:50 S.Jensen/J.Seidelin 2 Jensen Steffen, Seidelin Johan
19.05.2019 22:14 S.Mateschka/S.Unke 2 Mateschka Sascha, Unke Steffen
19.05.2019 22:17 S.Ranft/F.Verwold 2 Ranft Sebastian, Verwold Frank
27.05.2019 19:13 SE 6 Bernelind Daniel, Bruce Simon, Mårtensson Joacim, Mårtensson Johan, Nyberg Niclas, Rios Carlos
21.05.2019 16:48 T.Bican/J.Děkan 2 Bican Tomáš, Děkan Jakub
19.05.2019 21:38 T.Knudsen/c.strandhave 2 Knudsen Tommy, strandhave carsten
Počet týmů v seznamu: 58

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 

Nej výsledky v rámci turnaje

 

Přihlášení do systému