Choceň Challenger Cup

 

O turnaji

Turnaj Choceň Challenger Cup
Stav Hraje se

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport TeqBall
Místo sportovní hala ZŠ Svatopluka Čecha
Počet stolů 4

Organizátor

Organizátor Česká Asociace Teqballu z.s.
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 09.02.2020 08:30
Ukončení 09.02.2020 18:00
Registrace OD
Registrace DO

Statistiky

Max.počet hráčů 32
Počet kategorií? 2
Počet registrovaných? 18
Počet potvrzených reg.? 0
Počet zrušených reg.? 0

Partneři turnaje

AB design Czech s.r.o.
Niceboy
www.josport.cz
 

Lokace

 
 

Detailní informace

Mezinárodní turnaj dvojic.

 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
doubles - groups 8 1 8 32 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo sportovní hala ZŠ Svatopluka Čecha (4 / 0)
doubles - finals 8 0 8 32 Dvojice 2 Střídání hráčů (jako jeden hráč)
Místo sportovní hala ZŠ Svatopluka Čecha (4 / 0)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
V hotovosti 20,00 Česká Asociace Teqballu z.s. -- nevybráno --
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.


V případě, že se chcete zúčastnit, tuto skutečnost nám oznamte pomocí níže uvedeného formuláře a nebo přijďte před začátkem akce.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na akci

 

Seznam registrovaných týmů

Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
Blázsovics / Bányik - HU 2 Ádam Blázsovics, Csaba Bányik
Bubniak / Smejkal - CZE 2 Bubniak Petr, Smejkal Lukáš
Grine / Tchami - FRA 2 Farid Grine, Tchami Djomaha
Grondin / Rabeux - FRA 2 Hugo Rabeux, Julien Grondin
Hamdi / Hallil - TUN 2 Hellal Hamdi, Yassine Sahli
Macurek / Flaks - CZE 2 Flaks Lukáš, Macurek Tomáš
Mbassa / Noah - CAM 2 Hubert Noah, Laurent Mbassa
Mitro / Marojevic - MNE 2 Bogdan Marojevic, Nikola Mitro
Počet týmů v seznamu: 8

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 
 

Přihlášení do systému