Portugal Open 2021

 

O turnaji

Turnaj Portugal Open 2021
Stav Ukončeno, výsledky

Ostatní informace

Informace o místě konání

Sport Footgolf
Název hřiště Castro Marim Footgolf Guadiana Course
Počet jamek 18
Par 66

Organizátor

Organizátor Federação Portuguesa de FootGolf
E-mail Kontaktujte nás
E-mail pro registraci Kontaktujte nás

Datumy

Start 25.11.2021 09:30
Ukončení 28.11.2021 18:00
Registrace OD
Registrace DO

Statistiky

Max.počet hráčů 300
Počet kategorií? 15
Počet registrovaných? 288
Počet potvrzených reg.? 0
Počet zrušených reg.? 25

Hlavní partneři turnaje

Castro Marim Golfe & Country Club
Federação Portuguesa de FootGolf
gScore
 
 

Detailní informace

EFT Open de Portugal 2021
25 Novembro (dia de treinos)
26 a 28 Novembro (competição)
Saída em tee time

Local
Castro Marim Golfe & Country Club
Castro Marim, Algarve

Data das inscrições:
A partir de 9 de agosto

Fee de inscrição:

Inscrições até 15 de setembro:
– Sócios FPFG: 190€
– Não Sócios FPFG: 250€

Inscrições após 16 de setembro:
– Sócios FPFG: 230€
– Não Sócios FPFG: 290€

Data limite de pagamento a 4 de outubro.

Após essa data, serão incluídos os jogadores em lista de espera.

Inclui: 1 Volta de Treino + 3 dias de competição + 4 refeições.

Os valores acima descriminados incluem Seguro Desportivo.

Notas:

As inscrições só são válidas após o pagamento por transferência bancária.

Os pagamentos de todos os valores deverão ser liquidados, por depósito ou transferência bancária, para a conta da FPFG:
Federação Portuguesa de FootGolf
Caixa Geral de Depósitos
IBAN PT50 003503010000277053025

BIC/Endereço SWIFT – CGDIPTPL

Enviar o comprovativo de transferência para o e-mail da FPFG portugal.open@fpfg.pt

Sempre sujeito a disponibilidade de vagas

 

Kategorie

Název Hráčů Počet kol Týmů Max. registrací Typ týmů Hráčů v týmu? Způsob týmů Poznámka Akce
Group A - Open 67 2 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Group B - Open 68 2 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Group C - Open 64 2 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Group D - Open 64 2 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
3rd round - Open 119 1 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
3rd round - Algarve Cup 139 1 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Absolute Open 264 3 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Men 168 3 0 300 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Women 18 3 0 40 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Seniors 45+ 60 3 0 100 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Seniors 55+ 14 3 0 50 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Juniors 3 3 0 50 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Portuguese Men 74 3 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Portuguese Women 4 3 0 150 Jednotlivci 1 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)
Nations 263 3 20 300 Čtveřice 4 Každý sám za sebe (výsledek je součet v týmu)
Místo Castro Marim Footgolf Grouse Course (18 / 66), Castro Marim Footgolf Guadiana Course (18 / 66)

Startovné

Způsob platby Cena Měna Platná pro asociaci Pro kategorii Platná od-do Poznámka
Není definováno startovné.
 

Online přihlášení je uzavřeno!

V případě, že nám chcete něco napsat nebo doplnit nějakou informaci, prosíme využijte níže uvedený kontaktní formulář.

Kontaktní údaje

Jméno *
E-mail *
Telefon
* - je vyžadováno

Vzkaz/dotaz

 
Zájemce o kontakt odesláním formuláře potvrzuje, že se seznámil se Zásadami ochrany osobních údajů a s Podmínkami užití portálu www.gscore.eu a že s těmito souhlasí. Poskytnutím údajů zájemce rovněž potvrzuje, že je oprávněný takto učinit a že poskytnuté údaje jsou správné. *
Bezpečnostní kód:
Opište kód z obrázku *

Registrovaní hráči na turnaj

 

Seznam registrovaných týmů

Vytvořeno Jméno týmu Počet hráčů Seznam hráčů Státy hráčů Akce
28.11.2021 14:16 AR 2 Garcia Nico, Perrone Matias
28.11.2021 14:16 BE 10 Aerts David, Baeten Christophe, Brugmans Jens, Coppens Jeroen, Jolling Joeri, Keuleers Christophe, Meyssen Gunther, Rasking Davy, Vies pro Budo The rocket Soren, Wotjkowiak Peter
28.11.2021 14:16 ES 40 Abreu Ivan, Abreu Javier, Aragones Elena, Ayral Arthur, Bello Cherre, Bernuz Lucia, Calvo Borja, Calvo Carlos, Campo Jesus, Carvajal Jose, Cobo Javier, De Carvajal Sainz Jaime, Diaz Zeben, Domingo Rebeca, Fernandez Aaron, Godoy Iván, González Eduar, Guerrero Pepe, Chaves Juan, López Reyes Moisés, Manzanares Pablo, Martinez Chema, Montiel Esther, Moreno Carlos, Pariente Fran, Peyo Sergio, Poza Mario, Prado Ángel, Puerto Jaime, Ramon Juan, Requena Thania, Rodríguez Sandro, Ruiz Ricardo, Salazar Alberto, Salinas Ignacio, Serralvo Antonio, Simmons Greg, Symonenko Sergii, Tezza Mauro, Torres Cáceres Pedro Miguel
28.11.2021 14:16 FR 40 Alexis Ebel, Artur Andre, Battigelli Romain, Beyer Yannick, Bonnot Cedric, Cédric Gijon, Claire Priet, Cytwinski Damien, Dodet Alexandre, Domenech Geoffroy, Dyrdol Damien, Dyrdol Eric, Eric Hanss, Franck Morge, Gael Patard, Gasser Josselin, Guerra José, Henri Gimenez, Hetru Remy, Chillemi Cedric, Jean François, Jean-Pierre Diez, Julien Eyma, Julien Grunwald, Laurent Guenaire, Lefevre Fabrice, Ludovic Thomas, Olivier Colasse, Olivier Grava, Philippe Baumann, Quentin Lebranchu, Salih Akay, Sebastien Bellanger, Schmitt David, Spleen William, Sturtz Tiphaine, Suss Tiffany, Tassery Laurent, Voegel Frédéric, Yves Mathieu
28.11.2021 14:16 GB 12 Ange Robin, Arthur Charlie, Brolia Ant, Clarke Ben, Goodwin Martin, Miles Jamie, Mills Derek, Morton James Richard, Paisley Stewart, Robinson Toby, Williams Claire, Williams Tom
28.11.2021 14:16 HU 2 Podusil György, Tajtyi Robert
28.11.2021 14:16 CH 6 Barbosa Cedric, Bertrand Pillet, Guerreiro Alves Helder, Kenny Lambiel, Thierry Savioz, Vilela Frederico
28.11.2021 14:16 IT 18 Bortolin Gianluca, Cannella Salvatore, Capello Fabio, Capraro Milko, Cavi Stefano, Cedoni Carlo, Dell'Orco Mauro, Di Adamo Paolo, Favero Mirco, Gheda Matteo, Marengo Luca, Mazzer Fabio, Mereu Stefan, Morra Antonio, Perra Nicola, Smussi Diego, Smussi Christian, Zaghini Emanuele
28.11.2021 14:16 LU 3 Logeling JC, Matos Telmo, Parage Alain
28.11.2021 14:16 MA 2 Ahabri Karim, El Mrabti Tabet
28.11.2021 14:16 NL 30 Baas Jan-Willem, Bak Jaap, Blom Peter, de Gier Jordy, De Haan Dick, de Kort Alfons, Green Collin, Kaspers Jeffrey, Knol Elroy, Lammens Leon, Levchenko Evgeniy, Manasse Maikel, Oostburg Valentijn, Oskam Arien, Pater Jan, Peeper Marcel, Rebergen Tony, Spaan Nienke, Stienstra Daphne, Van Den Broek Wesley, Van Der Linden Nick, Van Der Linden Willem, van Eekeres Herman, van Wingerden Johan, vd Veldt Fred, Vedder Klaas, Voorendt Guido, Vrijhof Sander, Wijers Klaas, Wilkes Michael
28.11.2021 14:16 NO 1 Berg Susanne
28.11.2021 14:16 PL 1 Kwiecien Patryk
28.11.2021 14:16 PT 78 Abrunhosa Lúcio, Agostinho Eugénio, Albuquerque Marcial, Azenha Flávio, Bento André, Brito Pedro, Carneiro David, Carvalho Edgar, Carvalho Pedro, Constantino Vicente, Correia Luis, D Silva Nuno, Dinis Pedro, Drumond José, Duarte Márinho, Duarte Miguel Vitor, Duarte Paulo, Esteves Ricardo, Fagundes Rodrigo, Fernandes Artur, Ferreira Humberto, Gonçalves Sandra, J. Brito Pedro, Jorge Vasco, Lapusneanu Roman, Lopes Victor, Lourenço Pedro, M Xavier Luis, Maia Carlos, Marau Alex, Marono Luis, Marques Sara, Marques Tiago, Martins Cédric, Monteiro Telmo, Moreira Mário, Noronha Artur, Noronha Lourenço Marta, Nunes Paulo, Oliveira António, Oliveira Carlos, Oliveira Jojo, Oliveira Ricardo, Oliveira Rodrigo, Oliveira Rui, P Rodrigues Luis, Padrão Madalena, Padrão Rui, Pádua Paulo, Paixão Carlos, Pereira Bruno, Pereira Manuel José, Pereira Rui, Piedade Silva César, Pinto Filipe, Pinto Francisco, Pinto Micael, Pinto Renato, Piranha Nando, Pires David, Pires Nelson, Proença Bravo Rui, Ribeiro Diogo, Santos Lucas, Santos Marco, Santos Pedro, Silva Christian, Silva Leonardo, Simoes Antonio, Simões Jose, Sousa Pedro, Stukas Luiz, T Silva Luís, Tavares Alexi, Teixeira Rui, Velho Rui, Vitorino Ruben, Xavier Jose
28.11.2021 14:16 RO 1 Tatar Alex
28.11.2021 14:16 SE 1 Schneider Ferenc
28.11.2021 14:16 SI 4 Gerbec Nika, Kovač Vasja, Kravanja Mitja, Rosič Gaj
28.11.2021 14:16 SK 1 Holic Jan
28.11.2021 14:16 TN 1 Chedli Aadel
28.11.2021 14:16 TR 10 10 Aksu Goksel, Cezan Özcan, Erol Umit, Gokmen Ozdemir, Pazarci Faruk, Pazarci Furkan, Pazarci Necip, Sansal Ufuk, Sina Emrah, Ugurlu Emre
Počet týmů v seznamu: 20

 

Hráči v jednotlivých kategoriích - startovní listina a výsledky

 

Zápasy v jednotlivých kategoriích - reporty, výsledky

 

Statistiky jednotlivých her v rámci turnaje

Nej výsledky v rámci turnaje

 

Přihlášení do systému