Adventure Golf Olomouc - Course detail

 

Basic information

Course name Adventure Golf Olomouc
Sport Minigolf
Course status In operation
Count holes 18
Course difficulty FUN
Par 36
Course length not filled
Abbreviation AGOL

Owner

Owner OMEGA centrum sportu a zdraví
Mobile -- not filled --
E-mail Contact us

Contacts

Address Legionářská 19 Olomouc 779 00
State Czech Republic
E-mail Contact us
Web https://www.omegasport.cz

Main partner

Aqua restaurant & bar
GEMO a.s.
Lion Sport s.r.o.
NH COLLECTION OLOMOUC CONGRESS
 

Photo gallery

Score card course, Course map

Location

 
 

More information

Naše hřiště

VYZKOUŠEJTE PRVNÍ 18-TI JAMKOVÉ HŘIŠTĚ PRO ADVENTURE GOLF NA MORAVĚ V OMEGA CENTRU SPORTU A ZDRAVÍ.

Co je to adventure golf?

Jedná se o oblíbený rekreační i profesionální sport a především rodinnou zábavu, která má své kořeny v Severní Americe. Adventure golf nabízí v podstatě klasický golf zmenšený do velikosti minigolfových drah. S minigolfem má ovšem adventure golf společnou pouze velikost drah. Dalo by se říci, že adventure golf je určitým hybridem mezi golfem a minigolfem a příjemným způsobem spojuje prvky obou sportů.

Adventure golf mohou hrát jednotlivci nebo skupiny hráčů. Cílem hry je podobně jako u golfu dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem se nakonec stává hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.

Jak vypadá hřiště adventure golfu?

Hřiště tvoří 18 jamek s drahami pokrytými umělou golfovou travou. Na rozdíl od minigolfu se může hráč adventure golfu pohybovat přímo po hřišti. I proto je adventure golf o mnoho reálnějším a bližším golfu jako takovému. Snahou tvůrců hřišť pro adventure golf je co nejvíce se přiblížit přírodnímu terénu. Oproti minigolfu na hřišti nenajdete klasické překážky, které brání míčku v cestě a znesnadňují jeho pohyb. Na drahách jsou umístěny různé terénní nerovnosti, předěly a vyvýšeniny, vodní a písečné překážky, které se co nejvíce podobají skutečnému terénu, jenž musí hráči při klasickém golfu překonávat.

Co potřebujete ke hře?

Vybavení pro adventure golf je podobné jako u golfu a minigolfu. Ke hře se používá golfový míček a golfové hole (puttery) nebo takzvaná minigolfová kladívka. Jako obutí je nejvhodnější klasická sportovní obuv.

Objevte nový druh zábavy

V Severní Americe je adventure golf jeden z nejoblíbenějších rekreačních i profesionálních sportů. Nyní máte jedinečnou možnost si vyzkoušet tento nový druh zábavy i u nás. Vzhledem k celkovému charakteru této aktivity, má adventure golf velkou šanci na brzké zlidovění i v České republice. Na adventure golfu je pozitivní, že ho mohou hrát hráči všech věkových kategorií a může se tak stát relaxací a oblíbenou rodinnou zábavou. I ti nejmladší nakonec míček vždy do jamky dopraví a poznají tak ničím nenahraditelný pocit vítězství.

 

List of holes

Number: 1
Par: 2
Number: 2
Par: 2
Number: 3
Par: 2
Number: 4
Par: 2
Number: 5
Par: 2
Number: 6
Par: 2
Number: 7
Par: 2
Number: 8
Par: 2
Number: 9
Par: 2
Number: 10
Par: 2
Number: 11
Par: 2
Number: 12
Par: 2
Number: 13
Par: 2
Number: 14
Par: 2
Number: 15
Par: 2
Number: 16
Par: 2
Number: 17
Par: 2
Number: 18
Par: 2
 
 

Login to system